Engelska Metrevsrullar, Göran Dyhlén

357157

METREVSRULLAR, 3 st äldre engelska i mässing, en med dedikation, 1800/1900-tal

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (6 bud)
2360282
650
2360244
600
2359497
550
2355023
500
2354627

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.