Äldre drag, Göran Dyhlén

357130

DRAG, 14 st diverse, bl.a. sportfiskedon, Göteborg, torpedspinnaren, gamla hemmagjorda skeddrag, lättmetallfisk, äldre gäddrag, 1800/1900-tal

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Äldre drag, Göran Dyhlén

Budhistorik (3 bud)

2357660
2353042
2349975

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.