Äldre drag, Göran Dyhlén

357123

DRAG, 13 st diverse 1900-tal, bl.a. pärlemodrag, skeddrag, 1900-tal

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Äldre drag, Göran Dyhlén

Budhistorik (3 bud)

2357748
2357747
950
2343111

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.