Blandade drag, Göran Dyhlén

357119

DRAG, 24 st diverse 1900-tal, bl.a. pärlemodrag, skeddrag, 1900-tal

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Blandade drag, Göran Dyhlén

Budhistorik (32 bud)
2360593
8 600
2360598
8 400
2360593
8 200
2360585
8 000
2360585
7 400

Slutpris SEK:
8 600
866 EUR, 984 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.