Slantkrokar, Göran Dyhlén

357111

SLANTKROKAR, 9 st, bl.a. en mekanisk, 1900-talets början

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Slantkrokar, Göran Dyhlén

Budhistorik (8 bud)
2359422
650
2359896
600
2359422
550
2358905
500
2355912
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.