Träwobblers, Göran Dyhlén

357106

TRÄWOBBLERS, amerikanska, 6 st, olika tillverkare, bl.a. pal-of-mine, 1900-talets mitt

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Träwobblers, Göran Dyhlén

Budhistorik (8 bud)
2360714
2 400
2360713
2360713
1 300
2351104
2351104
700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.