Amerikanska träwobblers, Göran Dyhlén

357105

TRÄWOBBLERS, amerikanska/engelska, 7 st, olika tillverkare, bl.a. south bend, head on, 1900-talets mitt

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (2 bud)

2357768
700
2343105

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.