Wobblers, Göran Dyhlén

357104

TRÄWOBBLERS, amerikanska, 8 st, bl.a. south bend, olika tillverkare, 1900-talets mitt

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Wobblers, Göran Dyhlén

Budhistorik (12 bud)
2359818
1 300
2359727
2346265
2359726
2346265

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.