Luta

357094

LEVIN, Luta, numrerad 184372, 1947, invändigt etikettmärkt

locket med lagning

Instrument

Rum 21

Luta

Budhistorik (11 bud)
2318532
2318379
2318378
1 600
2318250
2318150
1 400

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.