Träwobblers och drag, Göran Dyhlén

357050

TRÄWOBBLERS, DRAG, 8 st, Heddon, 1900-talets mitt

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (1 bud)

2357759
2016-02-26 19:53:16
700

2016-02-27 kl 20:36
Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.