Träwobblers, Göran Dyhlén

357049

TRÄWOBBLERS, 6 st, olika tillverkare, 1900-talets mitt

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Träwobblers, Göran Dyhlén

Budhistorik (21 bud)
2360590
4 400
2360589
4 200
2360589
2360580
3 800
2360580
3 400

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.