Träwobblers, Göran Dyhlén

357044

TRÄWOBBLERS, FIG, 9 st, 1900-talets mitt

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Träwobblers, Göran Dyhlén

Budhistorik (13 bud)
2359286
1 800
2359551
1 700
2359286
1 600
2359550
2359286
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.