Träwobblers Bete, Göran Dyhlén

357043

TRÄWOBBLERS, bete, 7 st, 1900-talets mitt

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (5 bud)
2351105
2350371
450
2346138
2343377
2343097

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.