Wobblers, Göran Dyhlén

357042

TRÄWOBBLERS, Arjon 9 st, varav 2 i originalförpackning, 1900-talets mitt

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Wobblers, Göran Dyhlén

Budhistorik (6 bud)
2349412
1 400
2349397
1 300
2349397
900
2346285
850
2346285

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.