Träwobblers, Göran Dyhlén

357040

TRÄWOBBLERS, amerikanska, 5 st, 1900-talets mitt

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Träwobblers, Göran Dyhlén

Budhistorik (13 bud)
2360645
3 600
2360642
3 400
2360644
3 200
2360642
1 900
2357745
1 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.