Wobbler, Göran Dyhlén

357039

WOBBLER, Pike OT Jätte, 1900-tal, längd 19 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Wobbler, Göran Dyhlén

Budhistorik (5 bud)
2360725
1 300
2360710
2357755
2357755
2355339
600

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.