Wobblers, Göran Dyhlén

357036

WOBBLERS, 14 st, av olika märken, 1900-tal

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Wobblers, Göran Dyhlén

Budhistorik (7 bud)
2346287
2359239
950
2346287
900
2359238
850
2346287

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.