Fisksaxar, Göran Dyhlén

357031

ABBORRSAX, GÄDDSAX, SAX i rostfritt stål, 1900-talets början

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Fisksaxar, Göran Dyhlén
Budhistorik (2 bud)

2360266
550
2358844
500

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.