Dragvindor, Göran Dyhlén

357028

DRAGVINDOR, 6 st, 1800/1900-tal

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Dragvindor, Göran Dyhlén

Budhistorik (15 bud)
2359281
1 700
2359280
1 600
2359268
2359279
2359268
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.