Dragvindor, Göran Dyhlén

357027

DRAGVINDOR, 10 st, 1800/1900-tal

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Dragvindor, Göran Dyhlén

Budhistorik (15 bud)
2361085
2 600
2361076
2 400
2360989
2361075
2360989
1 800

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.