Maskskrin, Göran Dyhlén

357026

MASKLÅDOR, 2 st, båda ägarmärkta, 1800/1900-tal, längd 18-27 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Maskskrin, Göran Dyhlén

Budhistorik (6 bud)
2359408
550
2359404
500
2359206
450
2359131
2355701

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.