Maskskrin, Göran Dyhlén

357025

MASKLÅDOR, 2 st, daterade 1894 resp 1918, längd 11-22 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Maskskrin, Göran Dyhlén

Budhistorik (4 bud)

2358700
700
2358697
650
2358637
500
2351232

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.