Maskskrin, Göran Dyhlén

357024

MASKLÅDOR, 3 st, näver och trä, 1800/1900-tal, 14-20 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Maskskrin, Göran Dyhlén

Budhistorik (6 bud)
2359501
700
2359499
550
2359412
500
2353371
2353370

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.