Masklådor, Göran Dyhlén

357023

MASKLÅDOR, 3 st, näver och trä, 1800/1900-tal, 14-16 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Masklådor, Göran Dyhlén

Budhistorik (9 bud)
2359775
850
2359773
2359759
750
2359512
700
2359509
600

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.