Dragaskar, Göran Dyhlén

357019

DRAGASKAR, 45 st, 1900-talets första hälft

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Dragaskar, Göran Dyhlén

Budhistorik (8 bud)
2360911
1 300
2360918
2360911
2360699
2360699
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.