Drag och wobblers, Göran Dyhlén

357018

DRAG- OCH WOBBLERS, 35 st, samtliga i originalförpackning, huvudsakligen 1900-talets mitt

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (25 bud)
2360682
7 400
2360691
7 200
2360682
7 000
2360686
6 800
2360682
6 400

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.