Diverse sänken, Göran Dyhlén

357015

SÄNKEN, diverse i sten, tegel och kohorn, 1800/1900-tal

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Diverse sänken, Göran Dyhlén
Budhistorik (9 bud)
2359565
900
2359558
850
2359557
2359540
700
2359538
600

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.