Diverse sänken, Göran Dyhlén

357014

SÄNKEN, diverse i sten, tegel och kohorn, 1800/1900-tal

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Diverse sänken, Göran Dyhlén
Budhistorik (6 bud)
2357797
2360814
950
2357797
900
2359524
850
2357797

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.