Fiskelåda, Göran Dyhlén

357009

FISKELÅDA, 1930-/30-tal, med diverse drag mm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Fiskelåda, Göran Dyhlén

Budhistorik (16 bud)
2359324
2359317
3 800
2359317
3 200
2359307
2359291
2 800

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.