Nätmallar för olika sorters nät, Göran Dyhlén

357007

NÄTKAVLAR, diverse, 1800/1900-tal

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Ändringar/tillägg
N

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (2 bud)

2360262
500
2358324

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.