Segelsömnadsredskap, Göran Dyhlén

357006

KOHORN med NÅLAR, 2 st varav en snidad, för segelsömnad, 1800/1900-tal, längd 12-19 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (5 bud)
2360571
600
2360568
550
2360193
500
2360187
2343527

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.