Glasvakare, Göran Dyhlén

357003

GLASVAKARE, 3 st, i nät, 1900-tal, diameter 13-18 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Glasvakare, Göran Dyhlén

Budhistorik (4 bud)

2358624
500
2357937
2348212
2342671

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.