Fiskeredskap, Göran Dyhlén

356996

FISKEREDSKAP, i form av liten båt med sänke och krok, 1800/1900-tal, längd 28 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Fiskeredskap, Göran Dyhlén

Budhistorik (1 bud)

2358327
2016-02-26 23:25:08

2016-02-27 kl 21:03
Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.