Lakekronor, Göran Dyhlén

356993

LAKEKRONOR, 2 st, 1800/1900-tal, höjd 18-21 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Lakekronor, Göran Dyhlén

Budhistorik (26 bud)
2359823
2 400
2359822
2359789
2359804
1 900
2359789
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.