Agnkittel, Göran Dyhlén

356992

AGNKITTEL, för förvaring av levande bete, 1800/1900-tal, höjd 19 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Agnkittel, Göran Dyhlén

Budhistorik (8 bud)
2360629
750
2358913
700
2360627
650
2358913
600
2360625
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.