Smyckeskrin med collier, broscher, ringar mm

356990

SMYCKESKRIN, innehållande collier, broscher, ringar, armband, örhängen mm, delvis silver samt olika stenarter

skrinet med slitage och skador

Guld/Smycken, Välgörenhet

Kundcenter

Budhistorik (22 bud)
2352214
2352212
2352211
1 900
2352150
1 800
2351670
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.