Ljuster och rister, G÷ran DyhlÚn

356988

STRÍMMINGRISTER, LJUSTER, 1700/1800-tal

Proveniens: G÷ran DyhlÚns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, G÷ran DyhlÚns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (5 bud)
2360337
600
2360335
450
2350445
2345831
2345507

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:
1á200

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.