Strömmingsnät, Göran Dyhlén t

356986

STRÖMMINGSNÄT, insydda stensänken, med bomärke, 1800/1900-tal

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Strömmingsnät, Göran Dyhlén t

Budhistorik (4 bud)

2359609
650
2359608
500
2359579
2358263

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.