Torsknät, Göran Dyhlén

356984

TORSKGARN, med djurbenssänken, 1800/1900-tal

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Torsknät, Göran Dyhlén

Budhistorik (4 bud)

2360037
450
2360035
2360033
2360032

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.