Gäddsaxar mm, Göran Dyhlén

356982

GÄDDLJUSTER, GÄDDSAXAR, 3 st, 1800/1900-tal, längd 33-36

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Ändringar/tillägg
gäddljuster, gäddsax,

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Gäddsaxar mm, Göran Dyhlén
Budhistorik (2 bud)

2360604
2360114

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.