ÅLLJUSTER mm, Göran Dyhlén

356980

ÅLLJUSTER, 3 st, GÄDDLJUSTER, ÅLLJUSTER, 2 st gamla, 1800/1900-tal, längd 24-45 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

ÅLLJUSTER mm, Göran Dyhlén

Budhistorik (19 bud)
2359555
2 600
2359527
2 400
2356165
2354314
2354231
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.