Harka mm, Göran Dyhlén

356978

GÄDDLJUSTER, HARKA, ÅLLJUSTER, LAXLJUSTER, GÄDDSAX, GÄDDLJUSTER på stång, 1800/1900-tal

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Harka mm, Göran Dyhlén

Budhistorik (30 bud)
2359471
3 200
2359159
2358950
2 800
2359107
2 600
2358950
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.