Gäddljuster mm, Göran Dyhlén

356974

GÄDDLJUSTER, HUGGKROK, HARKA, ÅLTÅNG, 1800/1900-tal, längd 33-36 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Gäddljuster mm, Göran Dyhlén
Budhistorik (7 bud)
2353575
2353574
1 400
2353573
1 300
2351234
2351233
550

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.