Fiskekorgar, Göran Dyhlén

356971

FISKEKORGAR, 2 st, 1 med bärsele, 1800/1900-tal, 30 resp 57 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Fiskekorgar, Göran Dyhlén

Budhistorik (22 bud)
2358821
2358839
2358821
1 900
2358832
1 800
2358821
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.