Utter, Göran Dyhlén

356970

UTTER, UTTERVINDA, 1800/1900-tal,, utterns längd 50 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Utter, Göran Dyhlén

Budhistorik (3 bud)

2355128
600
2355126
550
2355123
500

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.