Ålkasse mm, Göran Dyhlén

356969

ÅLKASSE, NÄTBÄRARE, STRÖMMINGSVÅG, 1800/1900-tal

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Ålkasse mm, Göran Dyhlén

Budhistorik (16 bud)
2360206
950
2360201
900
2360198
850
2360199
850
2360198

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.