Hummermått mm, Göran Dyhlén

356965

HUMMERMÅTT, DONK, PRIEST, FJÄLLARE, 3 st, 1800/1900-tal,, proveniens, Hummermått från "mått-Johans" samling

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Hummermått mm, Göran Dyhlén

Budhistorik (12 bud)
2360631
1 300
2360628
2360626
2360619
2360606
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.