Vakare, Göran Dyhlén

356963

VAKARE, 5 st, 1800/1900-tal, 1 med bomärke

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Vakare, Göran Dyhlén

Budhistorik (5 bud)
2360545
650
2360203
600
2360541
550
2360203
500
2342654

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.