Lintorkare, Göran Dyhlén

356952

LINTORKARE, för torkning av flugfiskelinor, 1900-talets första del, längd 38 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Lintorkare, Göran Dyhlén

Budhistorik (5 bud)
2358425
2360479
750
2358425
700
2358314
2354626

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.