Metkrokstillverkare, Göran Dyhlén

356951

VERKTYG, 3 st, för tillverkning av metkrokar, 1 daterad 1899, längd 8-9 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (2 bud)

2360873
2347834

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.